Lokalizacja osób poprzez nadajnik GPS

Chcesz zapewnić swoim najbliższym pełnię bezpieczeństwa? A może planujesz wykorzystać system nawigacji GPS dla zoptymalizowania pracy swoich podwładnych? Niezależnie od motywacji, warto zainwestować w nasz produkt.

Nawigacja, przeznaczona do monitorowania miejsca pobytu osób jest urządzeniem kieszonkowym o poręcznych rozmiarach. Pozwala na precyzyjne określenie miejsca pobytu danej osoby oraz prześledzenie przebytej przez nią trasy. Na szczególną uwagę zasługuje opcja utworzenia tzw. stref, które określają teren, na jakim dana osoba może się poruszać. Po przekroczeniu ustalonych granic, system wysyła automatyczne powiadomienie, które pozwala na szybką reakcję.

Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, gdy nadajnik ma zapewniać bezpieczeństwo dzieciom bądź osobom starszym (np. zmagającym się z chorobą Alzheimera). Urządzenia tego typu, są także z powodzeniem wykorzystywane przez pracowników służb mundurowych, pracowników ochrony czy kurierów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i produktów.