Lokalizacja i nawigacja GPS łodzi

Zakup łodzi bądź innej jednostki pływającej to poważny wydatek, który warto zabezpieczyć odpowiednim systemem monitoringu GPS. W ten sposób uzyskasz bowiem dane do lokalizacji łodzi w czasie rzeczywistym oraz licznych parametrów, przebytego przez nią dystansu.

Ponadto możesz na bieżąco monitorować stan pracy silnika czy akumulatora oraz komunikować się z obsługą, bez konieczności ponoszenia, dodatkowych kosztów rozmów telefonicznych. Kontrola paliwa to kolejna, chętnie wykorzystywana funkcja, gwarantująca stały wgląd w sposób eksploatacji jednostki. Jeżeli łódź jest wypożyczana (a także w innych przypadkach), można ustawić dla niej strefy bezpieczeństwa, których przekroczenie, będzie skutkowało wysłaniem powiadomienia SMS do administratora systemu.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia, które z proponowanych funkcji, można zastosować w przypadku, posiadanego przez Państwa modelu łodzi. Nasz dział handlowy służy swoim doświadczeniem oraz znajomością branży i każdorazowo stara się doradzić najoptymalniejsze rozwiązania.