Lokalizacja i kontrola samochodów osobowych

Chcesz zabezpieczyć się dodatkowo na wypadek kradzieży? Użyczasz swojego auta dzieciom czy znajomym? Masz firmową flotę, złożoną z aut osobowych?

Niezależnie od motywacji, warto wyposażyć posiadane auta w nowoczesny system monitoringu GPS. Rozwiązanie to nie ogranicza się wyłącznie do lokalizowania pojazdu ale udostępnia szereg innych informacji. Przesyłane przez system raporty dotyczą poziomu zużycia paliwa, ilości przejechanych godzin, szczegóły pokonanych tras, identyfikację kierowców czy nawet podział pokonanych dystansów na służbowe i prywatne.

W ten sposób możesz nie tylko kontrolować wydajność pojazdu ale także jakość pracy kierowców. Ponadto Twoi najbliżsi, podróżujący takim samochodem będą bezpieczni a Ty zyskasz pełen podgląd na przebytą przez nich trasę. Nieograniczony dostęp do pożądanych informacji, za pomocą funkcjonalnej aplikacji daje wiedzę, której potrzebujesz. Dodatkowo, system umożliwia sprawny kontakt z kierowcą oraz posiada funkcję ochronną, pozwalającą wysyłać sygnał SOS bądź zdalnie odcinać zapłon.