Lokalizacja GPS zwierząt

Zaginięcie zwierzaka domowego to traumatyczne przeżycie dla całej rodziny. Jednak można mu skutecznie zapobiec, nawet jeśli pies lub kot wychodzi na zewnątrz i odbywa piesze wycieczki.

Pomoże w tym nasze urządzenie służące do lokalizacji GPS zwierzęcia. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że z powodzeniem przyczepia się je do obroży, dzięki czemu nie krępuje ruchów zwierzaka ani w żaden sposób mu nie zagraża. Z jego pomocą zawsze będziemy wiedzieć, gdzie dokładnie znajduje się nasze wszędobylski maluch i jeśli zbytnio oddali się od domu, to możemy błyskawicznie zareagować. Możemy także określić bezpieczną strefę, w której nasz czworonożny przyjaciel może się poruszać np. na terenie ogrodu, a jeśli wyjdzie poza ten teren, to dostaniemy powiadomienie za pomocą wiadomości SMS, że taka sytuacja zaistniała.

To wygodne, ponieważ możemy od razu przedsięwziąć środki zaradcze, by zwierzak nie zniknął na dobre. Z naszym urządzeniem GPS każdy domowy pupil będzie w pełni bezpieczny, nawet jeśli lubi sobie czasem powędrować.