Lokalizacja GPS zwierząt domowych

Zwierzęta domowe coraz częściej traktowane są jak pełnoprawni członkowie rodziny. Nie dziwi zatem fakt, że gdy zwierzę zaginie, to jest to bardzo trudny moment dla wszystkich domowników. Aby uchronić się przed taką sytuacją serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. Oferujemy bowiem możliwość lokalizacji GPS zwierząt domowych.

Polega to na przypięciu do obroży niewielkiego nadajnika, który określa aktualne położenie zwierzęcia. Od tego momentu można śledzić trasę, którą zwierzę pokonuje podczas naszej nieobecności. Pozwala to reagować bardzo szybko, dzięki czemu pupil nie ma możliwości oddalić się na dużą odległość.

Oferowane przez nas urządzenie pozwala także określić tzw. bezpieczne strefy, którymi mogą być miejsca takie jak dom, ogród czy taras. W momencie opuszczenia przez naszego pupila strefy bezpiecznej, właściciel otrzymuje stosowną wiadomość SMS na podany wcześniej numer. Umożliwia to maksymalnie szybką reakcję i sprowadzenie ukochanego czworonoga z powrotem do domu.