Lokalizacja GPS samochodów użyczanych

Istnieje grono przedsiębiorców, którzy posiadają duże floty pojazdów użyczanych na co dzień innym osobom. Należą do nich przede wszystkim salony samochodowe, stacje serwisowe oferujące samochody zastępcze na czas naprawy czy szkoły nauki jazdy.

W czasie kiedy auto jest używane przez osoby trzecie, warto mieć wgląd w bieżące użytkowanie pojazdu. Można tego z powodzeniem dokonać, wykorzystując nasz nowoczesny system GPS przeznaczony do monitorowania samochodów użyczanych. Pozwala on nie tylko na zlokalizowanie pojazdu, ale także na wgląd w to, jak jest aktualnie użytkowany. Widzimy jego prędkość, stan silnika oraz akumulatora, pokonany dystans, tankowania oraz bieżące spalania.

Wszystkie dane są na bieżąco archiwizowane, tak więc można z powodzeniem do nich wrócić, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Takie rozwiązanie sprawia, że zarówno pojazd, jak i użytkujący go klient czy pracownik jest po prostu bezpieczniejszy. Nie dziwi więc fakt, iż jest to rozwiązanie coraz częściej stosowane dla floty samochodów, które na co dzień są użyczane.