Lokalizacja GPS pojazdów dostawczych

Lokalizacja GPS pojazdów dostawczych będzie nieocenioną pomocą w zakresie koordynowania całego łańcucha dostaw, realizowanego przez firmę. System oferuje także szereg innych, dodatkowych funkcji, które z powodzeniem będziesz mógł wykorzystywać na co dzień.

Chcesz się przekonać, jak łatwo można nadzorować pracę swoich podwładnych? Zapoznaj się z udogodnieniami, które mogą stać się twoim udziałem. Lokalizacja pojazdu w czasie rzeczywistym, dostęp do zapisu przebytej przez niego trasy (z licznymi parametrami jak prędkość, ilość i czas postojów itp.), szczegółowe dane na temat czasu pracy kierowców, stan pracy silnika czy akumulatora to podstawowe dane, które będziesz miał zawsze pod ręką.

Ponadto system monitoringu GPS zapewni Ci kontrolę zużycia paliwa (zarówno w zakresie spalania jak i ewentualnych upuszczeń), dostęp do odczytu z czujników otwarcia drzwi czy pomiaru temperatury (w przypadku chłodni). Możliwość szybkiej i bezpłatnej komunikacji z kierowcą także nie pozostaje bez znaczenia.