Lokalizacja GPS motocykli i Quadów

Montaż systemu lokalizacji GPS motocykli i quadów to jedna z najskuteczniejszych metod na ich szybkie odzyskanie, w przypadku ewentualnej kradzieży.

Sprawdzi się także w przypadku chęci kontrolowania sposobu wykorzystania pojazdów, np. w sytuacji ich wypożyczenia. Proponowany przez naszą firmę system, oferuje lokalizację pojazdu w czasie rzeczywistym. Dostarcza informacji na temat pokonanego dystansu, prędkości z jaką jechał motocykl czy quad a także ilości i długości wykonanych postojów. Ponadto, system udostępnia dane z zakresu stanu akumulatora czy pracy silnika. To wszystko pozwala na sprawną kontrolę i stały nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem sprzętu.

Duże gospodarstwa rolne bądź firmy ochroniarskie, obsługujące rozległe terytorialnie obiekty, coraz częściej korzystają z quadów i motocykli. Montując system nawigacji GPS, można z łatwością zarządzać flotą pojazdów, dokładnie rozliczać czas pracy kierowców oraz ustawiać strefy, po których przekroczeniu, administrator będzie informowany wiadomością SMS.