Lokalizacja GPS łodzi i jachtów w czasie rzeczywistym

Monitoring GPS to system, który może zostać wykorzystany we wszechstronny sposób. Doskonale sprawdza się przy samochodach i mechanicznych pojazdach specjalnych, zwierzętach czy ludziach ale z powodzeniem może być także stosowany w jednostkach pływających, np. łodziach, jachtach czy motorówkach.

Jedną z najczęściej wykorzystywanych właściwości systemu, jest lokalizowanie pojazdu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, zyskujemy kontrolę nad miejscem pobytu naszego sprzętu a także sposobem jego wykorzystania. Połączenie nadajnika z czujnikami stanu silnika i akumulatora bądź innymi, pożądanymi parametrami (np. kontrola zużycia paliwa), zagwarantuje wgląd w ogólny stan techniczny jednostki. Ponadto, możesz wykorzystać funkcję stref. Polega ona na określeniu, na jakim obszarze, może poruszać się dana łódź czy jacht.

Jeżeli wypłynie poza wskazany rejon, zostaniesz o tym powiadomiony natychmiast, poprzez wiadomość SMS. Bezpieczeństwo i wygoda dla posiadaczy i zarządców sprzętu pływającego są na wyciągniecie ręki.