Kontrola stanu paliwa w aucie osobowym

Z roku na rok darzymy ludzi coraz mniejszym zaufaniem. Pokazują to dobitnie przeprowadzane regularnie badania. Nie ufamy ludziom, dlatego też sięgamy po różnego rodzaju systemy, które pomogą nam sprawdzać wykonaną przez nich pracę oraz ich uczciwość.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat użytkowanej przez Twoich pracowników floty pojazdów należących do przedsiębiorstwa to mamy doskonałe rozwiązanie. Dzięki oferowanym przez nas usługom opartym o systemy GPS można z powodzeniem na bieżąco i w czasie rzeczywistym kontrolować nie tylko położenie pojazdu i trasę, jaką pokonał, ale także obroty silnika, stan akumulatora, bieżącą prędkość, czasy oraz miejsca postoju, a także czas, który kierowca spędził wewnątrz auta. Osobną sprawą jest kontrola stanu paliwa.

Możemy ją prowadzić, korzystając z trzech różnych narzędzi, do których należą magistrala CAN, sonda paliwowa i zabezpieczenie wlewu paliwa. Nie trzeba chyba dodawać, że znacząco wpływa to na poprawienie wydajności pracy zarówno samochodu, jak i pracownika i pozwala zapobiegać nadużyciom oraz poprawia poziom bezpieczeństwa.