Kontrola pracy przez GPS pojazdów komunalnych

Nadzorowanie zespołu, zajmującego się wykonywaniem prac komunalnych nie jest zbyt proste, zwłaszcza ze względu na trudności w rzetelnym rozliczaniu czasu pracy.

Niezwykle przydatnym narzędziem, mającym duży wpływ na udoskonalenie nadzoru, jest system monitoringu GPS, który pozwala na śledzenie lokalizacji wyposażonych w niego pojazdów , w czasie rzeczywistym.  Ponadto, klienci mogą korzystać także z wielu dodatkowych funkcji, które w przypadku pojazdów komunalnych mogą okazać się szczególnie przydatne. Jednym z nich jest czujnik wysypu śmieci czy otwarcia i zamknięcia drzwi.

Ponadto administrator otrzymuje dostęp do szczegółowej trasy, przebytej przez pojazd, z ilością i długością wykonanych postojów. Kontrola jakości pracy może obejmować również zużycie paliwa. Dzięki magistrali CAN, sondzie cyfrowej oraz zabezpieczeniu wlewu korka paliwa, znacząco ograniczysz ewentualność nadużyć i kradzieży. Bezpłatny komunikator, pozwoli zaoszczędzić na połączeniach telefonicznych z kierowcą czy operatorem danej maszyny.