Kontrola pracy pojazdów specjalistycznych

Kontrola pracy pojazdów specjalistycznych jest niezwykle trudna, jeżeli uczestniczą one w projektach, realizowanych z dala od siedziby firmy.

Skala nadużyć oraz nieprawidłowości, jakie pojawiają się w zakresie użytkowania tego typu urządzeń, może być dużym obciążeniem dla budżetu firmy. Decydując się na profesjonalnym monitoring GPS, zyskujesz możliwość stałego kontrolowania licznych parametrów pojazdów, wchodzących w skład floty zakładowej a także znacząco podnosisz ich bezpieczeństwo, na wypadek ewentualnej kradzieży. Jak to działa?

W trudno dostępnym miejscu, montujesz nadajnik GPS, synchronizujesz go z sondą, zainstalowaną w zbiorniku paliwa i korzystając z wygodnej aplikacji na smartfona, masz stały wgląd w szereg raportów, odnośnie pracy kontrolowanej maszyny. W ten sposób znacznie łatwiej rozliczysz godziny pracy operatorów, sprawdzisz poziom zużycia paliwa czy skontrolujesz stan techniczny pojazdu. Na wypadek ewentualnej kradzieży, szybki i sprawnie namierzysz maszynę, która trafiła w niepowołane ręce.