Kontrola pracy pojazdów komunalnych

Współczesne przedsiębiorstwa komunalne niczym nie różnią się od innych firm posiadających w swojej flocie duże ilości pojazdów. Także i tutaj wymagają one odpowiedniego nadzoru, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno kierowcom, jak i samym śmieciarkom, odśnieżarkom czy innym maszynom.

Zastosowanie naszych nowoczesnych rozwiązań opartych o system GPS pozwala na stały i bezpośredni wgląd w prace związane z odśnieżaniem czy wywozem nieczystości. Mamy możliwość śledzenia tras nie tylko na bieżąco, ale i poprzez zapisywane w trybie ciągłym archiwum. Dane, jakie są archiwizowane to między innymi: lokalizacja pojazdu, prędkość oraz pokonany dystans, stan pracy silnika oraz akumulatora, czas pracy każdego z kierowców obsługującego pojazd oraz dokładne postoje.

Na szczególną zaś uwagę zasługuje to, że zarządzający przedsiębiorstwem komunalnym mogą także zobaczyć bieżący stan zużycia paliwa i interweniować zawsze, wtedy kiedy coś w tym zakresie uznają za nieprawidłowe lub odbiegające od normy. To znacząco ułatwia zarówno zarządzenie personelem, jak i kosztami.