Kontrola pracy autobusów i autokarów

Przewóz osób to odpowiedzialne zadanie, które wymaga nie tylko sprawnego pojazdu ale także właściwych osób odpowiadających za jego obsługę. Szczególnie duże znaczenie ma to w przypadku połączeń długodystansowych.

Proponowane przez naszą firmę systemu monitoringu GPS, pozwalają na wszechstronną kontrolę pracy autobusów i autokarów, także w czasie rzeczywistym. Dostęp do pełnej informacji w zakresie średniej i chwilowej prędkości, ilości oraz długości postojów, zużycia paliwa czy innych parametrów, mających wpływ na efektywność i komfort jazdy ma kluczowe znaczenie dla optymalizacji tras, minimalizowania naruszeń ustalonych standardów przez kierowców czy kontrolowanie stanu technicznego pojazdu.

System ten będzie pomocny także w przypadku kradzieży pojazdu. Pozwoli w szybki sposób zlokalizować miejsce jego pobytu. Przejrzysta aplikacja o intuicyjnym układzie, daje możliwość stałej kontroli a udostępniane raporty oferują wiedzę, umożliwiającą jeszcze lepsze zaplanowanie kolejnych zleceń. To opcja, której nie może zabraknąć w Twojej firmie.