Kontrola paliwa w samochodach ciężarowych

Firmy logistyczne i transportowe dysponujące samochodami ciężarowymi ponoszą ogromne koszty związane ze zużyciem paliwa. Pojazdy te pokonują bowiem bardzo długie trasy, zjeżdżając często całą Europę i nie tylko. Co zrobić aby zminimalizować wydatki?

Skutecznym rozwiązaniem jest kontrola paliwa przy użyciu systemu NaVira. System ten pozwala dokładnie określić przebytą przez pojazd trasę, ilość przystanków i dłuższych postojów. Na panelu widnieje również informacja nt. tankowań, ilości paliwa znajdującego się w baku oraz sposobu jazdy kierowcy. System umożliwia również kontrolowanie ewentualnych upuszczeń paliwa z baku, co w przypadku samochodów ciężarowych zdarza się najczęściej. Dzięki temu przedsiębiorstwo transportowe może uchronić się przed współpracą z nieuczciwym pracownikiem lub otrzymać informację, gdzie doszło do kradzieży przez osoby trzecie.
System NaVira jest niezawodny i można na nim polegać ponieważ funkcjonuje w oparciu o GPS. Zapewnia wiarygodny wynik i dostępność danych niezależnie od miejsca, w którym znajduje się dany pojazd.