Kontrola paliwa samochodów ciężarowych

Samochody ciężarowe bardzo często pracują na znacznym terenie. Niejednokrotnie pokonują trasy prowadzące przez kilka państw.

Dlatego też właściciele firm transportowych docenią ułatwienia, jakie daje kontrola pojazdów ciężarowych poprzez GPS. Wbrew pozorom pozwala ona na znacznie więcej niż tylko sprawdzenie lokalizacji pojazdu. Z pomocą naszego systemu można mieć wgląd w bieżącą pracę samochodu tj., prędkość, obroty silnika czy poziom paliwa. Rejestrujemy także miejsca i godziny tankowania, co uniemożliwia upuszczenia paliwa. Ponadto widzimy w czasie rzeczywistym gdzie i kiedy przeprowadzane są postoje samochodu ciężarowego i ile wynosi czas pracy kierowcy. W przypadku kiedy w pojeździe musi być utrzymywana stała temperatura także i ją możemy kontrolować niezależnie od tego, w jakim miejscu samochód się znajduje.

System pozwala także na identyfikację kierowcy oraz stały kontakt z nim poprzez specjalny komunikator, dzięki czemu firma może znacząco zaoszczędzić na krajowych i międzynarodowych rozmowach telefonicznych.