Kontrola paliwa maszyn rolniczych

Branża rolna coraz przychylniejszym okiem spogląda na rozwiązania oferowane przez nowe technologie. Na wieś jak wszędzie już wkracza nowoczesność i jest to powodem do radości, ponieważ może ona w znaczący sposób ułatwić i skrócić pracę, a także pomóc w eliminowaniu różnego rodzaju nadużyć.

Oferowane przez naszą firmę profesjonalne systemu monitorowania GPS pozwalają przenieść zarządzanie maszynami rolniczymi na wyższy poziom. Oznacza to nie tylko całodobową kontrolę w zakresie położenia, ale i obsługi maszyn przez wyznaczonych do tego operatorów. Ponadto możemy monitorować także prędkość pojazdu, stan pracy silnika oraz akumulatora i pokonany w danym momencie dystans. Widzimy, kiedy maszyna pracuje, a kiedy pracownik ma przerwę.

Możemy także monitorować bieżące zużycie paliwa i dzięki temu błyskawicznie zauważyć wszelkie nieprawidłowości z tym procesem związane. Do kontroli stanu paliwa służą trzy rozwiązania: sonda cyfrowa, magistrala CAN oraz zabezpieczenie wlewu paliwa. Dzięki nim możemy namierzyć nieuczciwych pracowników, którzy dopuszczają się upuszczania paliwa w czasie pracy.