Kontrola paliwa maszyn rolniczych przez GPS

Przedsiębiorstwa bezpośrednio związane z rolnictwem coraz częściej przypominają sprawnie zarządzane korporacje, które sukcesywnie wdrażają nowe technologie w służbie człowiekowi. Nie inaczej jest w przypadku zarządzania maszynami rolniczymi.

Monitoring GPS urządzeń rolnych daje możliwość całodobowej kontroli. Pozwala także skutecznie wydzielać odpowiednie strefy pracy, dzięki czemu od razu wiadomo, jeśli którykolwiek z pracowników samowolnie zmieni miejsce swojej pracy. Rozwiązanie te daje także duże możliwości w zakresie monitorowania zużycia paliwa oraz pracy samej maszyny, jak i jej operatora. Widzimy jak na dłoni fizyczny czas pracy, przebywania w kabinie oraz przerwy, jakie się w jej czasie odbyły.

Klienci z branży rolniczej mają specyficzne potrzeby, do których dostosowaliśmy naszą ofertę. Wiadome jest, że maszyny rolnicze w miesiącach zimowych nie pracują. W tym czasie dajemy więc możliwość obniżenia abonamentu, co pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić na kosztach. Nie musimy dodawać, że klienci cenią sobie takie indywidualne podejście.