Kontrola paliwa i lokalizacja pojazdów osobowych

Jednym z najprzydatniejszych narzędzi do kontroli pojazdów, składających się na flotę firmową, jest sprawnie działający system lokalizacji za pomocą nadajnika GPS.

Oprócz danych, na temat aktualnego położenia pojazdu, pozwala on także na dostarczanie wielu innych, przydatnych informacji. Lokalizacja samochodów osobowych, będzie sprawdzała się szczególnie dobrze przy rozliczaniu i kontrolowaniu pracy terenowych przedstawicieli handlowych. Dostęp do historii użytkowania auta, przeanalizowanie przebytej przez niego trasy, prędkości jaką osiągał oraz ilości i czasu postojów, pozwala na usprawnianie pracy przy kolejnych, planowanych zadaniach.

Jeżeli zdecydujesz się na montaż sondy cyfrowej, to system dostarczy Ci szczegółowych informacji na temat poziomu spalania i zabezpieczy na wypadek ewentualnej kradzieży paliwa z baku. Monitoring GPS to także znakomity sposób na zabezpieczenie auta na wypadek kradzieży (nie powstrzyma złodzieja ale ułatwi namierzenie pojazdu i tym samym, przyspieszy pracę służb poszukiwawczych).