Kontrola paliwa GPS w samochodach

Na fakt, że zabezpieczenie w postaci kontroli GPS jest coraz popularniejsze wśród właścicieli flot pojazdów osobowych, zasadniczo wpływ mają dwie sprawy. Po pierwsze zagrożenie kradzieżą pojazdu jest naprawdę duże i warto się zabezpieczyć.

Po drugie zaś nie brakuje pracowników, którzy są skłonni wykorzystać nadarzającą się okazję, by dokonać jakiegoś nadużycia podczas korzystania ze służbowego samochodu. GPS w samochodach osobowych pozwala na monitoring w czasie rzeczywistym, co podnosi bezpieczeństwo pojazdu oraz podróżującego nim kierowcy w sposób znaczący. Dodatkowo oferowany przez nas system rejestruje całą trasę przejazdu, pokonany dystans z rozbiciem na pracę za kierownicą oraz postoje.

Możemy także podejrzeć stan akumulatora czy obroty silnika. Na szczególną uwagę zaś zasługuje funkcjonalność, która pozwala na kontrolowanie bieżącego zużycia paliwa. Nie ukrywamy, iż wielu właścicieli pojazdów służbowych decyduje się na montaż monitoringu GPS w swoich autach głównie z powodu tej funkcji. Pozwala ona na wykrywanie ewentualnych nadużyć w zarodku i ich eliminację.