Kontrola paliwa autokarów

Każdy przedsiębiorca pracujący w branży przewozowej doceni korzyści płynące z codziennego wykorzystania systemów monitoringu GPS w swojej pracy.

Z ich pomocą zyskuje bowiem możliwość nie tylko określenia bieżącego położenia pojazdów, ale także zdalnego wglądu w aktualną prędkość autokaru, stan pracy silnika oraz akumulatora, pokonany dystans, przystanki na trasie, jakie autobus odwiedził, oraz wszelkie zaistniałe opóźnienia. Z pracy każdego pojazdu tworzone są raporty, do których można w prosty sposób powrócić podczas ewentualnej rozmowy z kierowcą już po zakończeniu konkretnego kursu.

Rozwiązania GPS pozwalają tym samym na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa pasażerów, kierowcy oraz samego pojazdu niezależnie od miejsca, w jakim się znajduje na terenie Europy. Właścicieli floty z pewnością zainteresuje także fakt, iż stosowane przez naszą firmę rozwiązania pozwalają także na bieżący monitoring zużycia paliwa oraz zapobiegają niepowołanym otwarciom zbiornika, dzięki czemu można skutecznie przeciwdziałać ewentualnym nadużyciom, które mają miejsce, znacznie częściej niż można by przypuszczać.