Kontrola i monitorowanie zwierząt przez GPS

Ile razy zdarzyło się, że Twój pies uciekł z posesji i akcja poszukiwawcza była nie tylko czasochłonna ale i niepotrzebnie stresująca? Kontrola i monitorowanie zwierząt przez GPS jest idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji i sprawdzi się także w przypadku kradzieży zwierząt.

Niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć domowego pupila czy też zależy Ci na ochronie zwierząt hodowlanych, koniecznie zainwestuj w tego typu system. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla zwierzęcia, ma kieszonkowe rozmiary i z powodzeniem można go dopiąć do obroży. System podaje precyzyjne dane na temat bieżącej lokalizacji nadajnika i umożliwia prześledzenie przebytej trasy.

Najciekawszym rozwiązaniem, pod względem szybkiej reakcji na niepożądane przemieszczanie się zwierząt, jest opcja ustawienia tzw. strefy bezpieczeństwa. Kiedy nadajnik znajdzie się poza ściśle określonym terenem, system automatycznie wysyła powiadomienie SMS, które zapewnia możliwość natychmiastowej reakcji. Zapewnij swoim podopiecznym należytą swobodę i ciesz się poczuciem bezpieczeństwa.