Kontrola GPS samochodów osobowych

Kontrola samochodów osobowych za pomocą nowoczesnego systemu GPS nabiera szczególnego znaczenia we współczesnych czasach. Z jednej strony mamy zagrożenie kradzieżą i wykorzystaniem naszego pojazdu do celów, które wcześniej nie były brane pod uwagę.

Z drugiej zaś strony pracownicy często także nie są lojalni w stosunku do swoich pracodawców i korzystają ze służbowych samochodów osobowych w sposób nieuprawniony. Kontrola z pomocą GPS pozwala na monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa nie tylko samego pojazdu, ale także podróżującego nim pracownika. System pozwala zarówno na rejestrację trasy pokonanej przez pojazd, ale także dystansu z rozbiciem na godziny pracy oraz postoje.

Ponadto możemy kontrolować pracę samochodu, gdyż mamy podgląd w obroty silnika, prędkość oraz stan akumulatora. Co ważne nasz system pozwala także na kontrolę zużycia paliwa i rejestrację tankowań, dzięki czemu ryzyko upuszczania benzyny z pojazdu przez nieuczciwego pracownika znacznie spada.