Kontrola GPS samochodów dostawczych

Samochody dostawcze należą do jednych z najbardziej eksploatowanych pojazdów w polskich przedsiębiorstwach. Nie dziwi więc fakt, że właściciele posiadający kilka lub więcej tego typu aut szukają możliwości ich dodatkowego zabezpieczenia.

I tutaj z pomocą przychodzi im nasza oferta monitoringu GPS samochodów dostawczych. Wbrew temu, co mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać, monitoring tego typu ma znacznie szersze możliwości niż tylko określanie pozycji pojazdu na mapie. Z jego pomocą można również sprawdzać pokonany przez konkretnego kierowcę dystans, jego postoje, czas pracy oraz konkretne godziny tankowania. Ma to szczególnie duże znaczenie, gdy nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki poza granicami kraju.

Nasz system GPS pozwala także na sprawdzanie w czasie rzeczywistym obrotów silnika, stanu akumulatora oraz poziomu paliwa w zbiorniku, oraz jego bieżącego zużycia. Dzięki temu rozwiązaniu można znacząco ograniczyć straty związane z faktami upuszczania paliwa przez pracowników. System monitorowania GPS nie tylko podnosi poziom bezpieczeństwa, ale także pozwala na generowanie oszczędności.