Kontrola Gps pojazdów ciężarowych

Różnego typu pojazdy ciężarowe wymagają stałego monitorowania ich pracy, ponieważ w przeciwnym wypadku może dojść do nadużyć w ich użytkowaniu. Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest kontrola GPS oferowana przez naszą firmę.

Z jego pomocą można nie tylko na bieżąco śledzić trasę, jaką przemierza pojazd. System ten pozwala na wiele innych zastosowań, do których należą między innymi aktualna i archiwalna prędkość pojazdu, obroty silnika, stan akumulatora czy czas pracy konkretnego kierowcy. Właściciele floty pojazdów ciężarowych szczególnie cenią sobie możliwość monitorowania bieżącego zużycia paliwa. Dzięki niemu mogą błyskawicznie zaobserwować każde nadużycie w tym zakresie, jakiego dopuszczą się nielojalni pracownicy.

Niestety jest to proceder dość częsty. Z pomocą naszego monitoringu GPS można także wytyczać najszybszą i najbardziej ekonomiczną trasę przejazdu z punktu A do punktu B i to zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nie należy zapominać także że zastosowanie monitorowania GPS w znaczący sposób podnosi poziom bezpieczeństwa nie tylko pracowników, ale także pojazdów.