Kontrola GPS maszyn specjalistycznych

Profesjonalny monitoring GPS sprawdza się doskonale w przedsiębiorstwach, które do pracy używają różnego typu maszyn specjalistycznych. Dzięki niemu fachowa kontrola sprzętu budowlanego przeprowadzana jest rzetelnie i w oparciu o twarde dane.

Nie ma możliwości nadużyć oraz przekłamań, ponieważ wszystko widać czarno na białym. System pozwala na rozliczanie czasu pracy w oparciu o ten, który zarejestrowały urządzenia. Ponadto trwale znika problem rozliczania zużycia paliwa w pojeździe, co jak pokazuje doświadczenie wielu firm, jest najczęstszym motywem oszustw. Możemy zdalnie i w czasie rzeczywistym śledzić np. lokalizację pojazdu, stan silnika, prędkość, czas pracy osoby kierującej pojazdem, postoje, pokonany przez maszynę dystans oraz stan akumulatora.

Paliwo możemy natomiast kontrolować z pomocą jednego z trzech sposobów: magistrala CAN, sonda cyfrowa, oraz zabezpieczenie wlewu paliwa. Dzięki możliwościom zaawansowanego systemu GPS oferowanego przez naszą firmę właściciele przedsiębiorstw mogą zacząć spać spokojnie bez obaw o bezpieczeństwo swojego mienia oraz pracowników.