Kontrola GPS floty pojazdów ciężarowych

Firmy transportowe niezależnie od wielkości cenią sobie usprawnienia jakie daje im wykorzystanie nowoczesnego systemu GPS w codziennej pracy.

Dzięki jego zastosowaniu właściciele floty pojazdów ciężarowych mogą nie tylko w prosty i szybki sposób zlokalizować samochody ale i monitorować w czasie rzeczywistym o wiele więcej parametrów tj. obroty silnika, stan akumulatora, poziom paliwa, jego bieżące zużycie, poszczególne tankowania wraz z godzinami oraz miejscami ich wystąpienia. Pozwala to w znaczący sposób zapobiegać nadużyciom właściwie w momencie ich wystąpienia. Daje także możliwość dokładnego rozliczania pracy kierowców.

Szczególnie że wszystkie dane są archiwizowane i można do nich w prosty sposób wrócić podczas rozmowy z pracownikiem. Taka kontrola zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa pracy nie tylko flocie samochodowej ale i samym pracownikom. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw które cenią sobie oszczędności oraz chcą w doskonały sposób zabezpieczyć swoje samochody przed kradzieżą.