Kontrola GPS autokarów turystycznych

Przewóz osób na terenie kraju oraz za jego granicami to usługa, która cieszy się dużą popularnością. Nie dziwi więc fakt, że i firm oferujących tego typu usługi na wysokim poziomie jest sporo. I właśnie dla przedsiębiorstw posiadających mniejszą lub większą flotę autokarową przeznaczona jest nasza usługa profesjonalnej kontroli GPS.

Dzięki jej zastosowaniu można nie tylko kontrolować pracę kierowców w czasie rzeczywistym. System ten daje znacznie większe możliwości, o których najczęściej nie wiedzą przedsiębiorcy. Możemy np. monitorować stan silnika i akumulatora, aktualną prędkość pojazdu, postoje, przystanki, Przy długich trasach przyda się monitoring czasu pracy kierowców, który jest regulowany przez prawo. Co ważne jesteśmy w stanie zobaczyć także wszystkie tankowania i bieżące zużycie paliwa.

Ma to szczególne znacznie w obliczu procederu jego upuszczania. Wykorzystanie monitoringu GPS autokarów znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno pojazdów, jak i kierowców oraz samych pasażerów. Wszystkie dane są archiwizowane, można więc do nich wrócić podczas rozmowy z pracownikiem.