Kontrola GPS autobusów

Monitorowanie autokarów poprzez system GPS nie jest usługą nową, jednakże z roku na rok zyskuje ona coraz większą popularność wśród właścicieli mniejszych i większych flot pojazdów tego typu. Dzieje się tak dlatego, że jest to rozwiązanie, które znacząco podnosi bezpieczeństwo zarówno pasażerów, kierowców, jak i samych pojazdów.

Ma także wpływ na jakość wykonywanej usługi przewozowej, ponieważ pozwala monitorować przemieszczanie się pojazdów między ustalonymi przystankami i dzięki temu kontrolować czy wszystko przebiega planowo i bez zarzutów. Dzięki oferowanemu przez naszą firmę systemowi monitorowania GPS właściciele pojazdów lub osoby przez nich upoważnione są w stanie w czasie rzeczywistym sprawdzić nie tylko lokalizację pojazdu, ale także jego prędkość, całość pokonanej trasy, planowe i nieplanowane postoje, a także podejrzeć zdalnie, z jakimi obrotami pracuje silnik czy w jakim stanie aktualnie jest akumulator.

Co ważne system daje także możliwość sprawdzenia bieżącego zużycia paliwa, co sprawia, że zapobiegamy ewentualnym nadużyciom już w zarodku.