Kontrola czasu pracy autobusów i autokarów

Jeśli zajmujesz się profesjonalnym przewozem autobusowym osób, to zapewne docenisz wagę usługi monitoringu GPS. Jest ona zasadniczo skierowana do każdej wielkości przedsiębiorstwa, które ma w swoim taborze od jednego do nawet kilkuset pojazdów.

Dzięki tej usłudze można bez problemu kontrolować online bieżącą pracę autobusów i zarządzać nimi w czasie rzeczywistym. Możemy nie tylko przeglądać pokonane trasy, sprawdzić wszystkie kolejne przystanki, jakie zaliczył pojazd, ale także zauważyć opóźnienia względem zaplanowanego rozkładu jazdy. Dane są archiwizowane, tak więc powrót do nich celem omówienia z pracownikiem nie nastręcza żadnych problemów. Ponadto kontrola poprzez GPS umożliwia także monitorowanie zużycia paliwa z pomocą jednej z trzech oferowanych metod (sonda cyfrowa, magistrala CAN, zabezpieczenie wlewu paliwa).

Możemy także sprawdzać zdalnie stan pracy silnika, stan akumulatora co znacznie zwiększa bezpieczeństwo całego przejazdu. Dzięki zastosowaniu tego typu systemu kontroli możemy z powodzeniem wyeliminować także nadużycia powodowane przez pracowników.