GPS w pojazdach specjalistycznych

GPS w pojazdach specjalistycznych to coraz częściej spotykany system kontroli pojazdów budowlanych innych używanych przez pracowników. Objęcie ich nadzorem GPS niesie za sobą wiele korzyści. Jako, że pojazdy tego typu zazwyczaj stacjonują poza siedzibą firmy, ich właściciel ma niewielki wpływ na sposób ich eksploatacji.

Z systemem oferowanym przez naVira może się to jednak diametralnie zmienić. Przede wszystkim umożliwiamy błyskawiczną lokalizację pojazdu, ale to zaledwie mała część udogodnień. Dzięki naVira mają Państwo możliwość weryfikacji aktualnej prędkości pojazdu, stanu pracy silnika oraz akumulatora, a także czasu pracy konkretnego kierowcy. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość monitoringu zużycia paliwa w pojeździe, a jak wiemy ta kwestia często jest kwestią sporną i trudną do zweryfikowania bez odpowiednich narzędzi.

Warto zauważyć, że wszystkie informacje są zapisywane na bieżąco oraz aktualizowane. Dzięki temu można wrócić do nich w dowolnym momencie. Wszystkie te zabiegi podnoszą zarówno bezpieczeństwo pojazdu, jak i samego pracownika.