GPS pojazdów komunalnych

Odśnieżanie ulic, wywożenie śmieci czy prace związane z bieżącym udrażnianiem kanalizacji miejskiej wymagają odpowiednich pojazdów komunalnych.

Coraz częściej zdarza się, że ich właściciele chcą mieć bezpośredni wgląd w to, w jaki sposób pracują zatrudniani przez nich kierowców. I właśnie dla nich powstała nasza usługa GPS dla samochodów komunalnych. Dzięki niej jesteśmy w stanie nie tylko poddawać bieżącej analizie trasę przejazdu samochodu. Mamy także wgląd w pokonany dystans, prędkość, czas pracy poszczególnych kierowców, stan pracującego silnika czy akumulatora. To wszystko pozwala jednakowo mieć pod kontrolą to, w jaki sposób pracują zatrudniani przez nas kierowcy, jak i rozliczania się z nimi na w pełni transparentnych zasadach na podstawie zachowanych w archiwum danych.

Na szczególną uwagę zasługuje także kontrola zużycia paliwa, która zabezpiecza właścicieli pojazdów przed różnego rodzaju nadużyciami, jakie mogą mieć miejsce w tym zakresie. Klienci cenią sobie także możliwość bezpośredniej komunikacji z pracownikiem w pojeździe bez użycia telefonu komórkowego.