GPS dla pojazdów specjalistycznych

Właściciele firm budowlanych, których pracownicy świadczą usługi na budowach w całym kraju oraz poza jego granicami doceniają znaczenie zwiększonej kontroli nad wykorzystywanymi w pracy pojazdami specjalistycznymi.

Dzięki nowoczesnemu monitoringowi GPS można jednocześnie kontrolować bieżącą pracę kierowców, jak i sprawować nadzór nad stanem technicznym maszyny w czasie prowadzonych działań budowlanych. Dzięki temu zarówno bezpieczeństwo kadry, jak i samych pojazdów ulega zwiększeniu. Pracując w oparciu o nasz system GPS mamy możliwość śledzenia na bieżąco pracy silnika oraz stanu akumulatora, ponadto widzimy także bieżące zużycie paliwa, co zapobiega ewentualnym nadużyciom w tym zakresie.

Dokładne raporty generowane przez system pozwalają na skrupulatne rozliczenie godzin pracy kierowców. Widzimy jak na dłoni czas pracy, pokonany dystans, lokalizacje i zarządzane postoje i możemy wrócić do nich podczas rozmowy z kierowcą nawet po jakimś czasie. Dzięki naszemu systemowi wydajność pracowników wzrasta, a my dodatkowo mamy możliwość otrzymania zniżki na ubezpieczenia pojazdu.