Efekty wdrożenia systemu NaVira

Decydując się na współpracę z jakąkolwiek firmą oczekujemy, że przyniesie ona konkretne efekty. Jest to całkowicie zrozumiałe, dlatego Przedsiębiorstwo naVira pragnie pokazać Państwu, jakich efektów można spodziewać się dzięki współpracy z nami.

Przede wszystkim system zapewnia pełną kontrolę nad flotą pojazdów, niezależnie od ich rodzaju i ilości. Podejmujemy współpracę zarówno z firmami posiadającymi jeden pojazd, jak i flotę kilkuset maszyn. Nie ograniczamy się do tylko pojazdów ciężarowych, aczkolwiek to właściciele firm logistycznych najczęściej decydują się na nasze usługi. Dzięki systemowi naVira możliwe jest zoptymalizowanie logistyki, zmniejszenie kosztów transportu, zminimalizowanie ryzyka kradzieży pojazdów oraz upuszczeń paliwa.

Poza tym mamy możliwość kontrolowania pracy kierowcy, sprawdzenia przebytej przez niego trasy, a także ocenę jego umiejętności kierowania pojazdem. W efekcie możemy być spokojniejsi, gdyż wszystkie potrzebne informacje mamy w jednym miejscu. Są one archiwizowane, a więc możliwy jest do nich także powrót po przyjeździe pracownika.