Czujnik GPS do samochodu

Zastanawiasz się nad montażem czujnika GPS do samochodu? Oprócz możliwości stałego monitorowania miejsca jego pobytu, system ten oferuje także szereg dodatkowych i niezwykle przydatnych w biznesie funkcji.

Bezpieczeństwo pojazdu i kierowcy oraz skuteczna koordynacja pracy są na wyciągniecie ręki. System lokalizacji GPS pozwala zapoznać się z prędkością pojazdu, stanem pracy jego silnika bądź akumulatora, pokonanym dystansem czy poziomem zużycia paliwa. Analizując pokonaną trasę (z ilością oraz długością postojów), można z dużą dokładnością rozliczyć czas pracy kierowców. Korzystając z możliwości kontroli zużycia paliwa, wyeliminujesz ewentualne nadużycia w tym zakresie i będziesz znał dokładne koszty wykonanego zlecenia.

Czujniki GPS są chętnie wykorzystywane także w samochodach osobowych, np. w wypożyczalniach czy flotach, udostępnianych przedstawicielom handlowym. Możliwość komunikowania się z kierowcą, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, również nie pozostaje bez znaczenia.