Autobusy i autokary – Lokalizacja GPS

W dobie tak dużej dostępności różnego typu udogodnień technologicznych, każda szanująca się firma przewozowa, powinna wyposażyć swoje pojazdy w system monitoringu GPS.

Jest to udogodnienie o wielu zaletach – od bezpieczeństwa floty i kierowców/pasażerów poczynając a na optymalizacji kosztów kończąc. Jak to możliwe? System dokładnie raportuje jaką trasę pokonał konkretny pojazd, z jaką prędkością, z iloma postojami, w jakim czasie oraz przy jakim zużyciu paliwa. Posiadając taką wiedzę, możesz z dużą dokładnością kontrolować jakość pracy kierowców, rozliczać ich wynagrodzenie oraz mieć wgląd w stan techniczny pojazdu.

System jest również niezwykle pomocny w sytuacji kradzieży, ponieważ zapewnia możliwość szybkiego i sprawnego powiadomienia odpowiednich służb o miejscu pobytu autokaru. Miej wgląd w najważniejsze parametry pracy pojazdów, wchodzących w skład Twojej floty a zarządzanie nimi i jak najlepsze planowanie kolejnych tras, okaże się wyjątkowo proste. Bezpieczeństwo i rzetelność usług to najlepszy wabik dla klientów.